Czy wybierać kartę tarota w czasie wizyty u wróżki?


Spotkasz podczas urlopu mężczyznę, z którym wejdziesz w długi romans utrzymujący się jeszcze długo po zakończeniu wakacji. Będzie Wam ze sobą bardzo dobrze i tylko od Was będzie potem zależało czy wyjdzie z Tego coś więcej. Tak więc możesz wyjeżdżać z dużymi nadziejami.

Twe obecne podejście do życia jest raczej negatywne. W głębi duszy chciałabyś coś zmienić, lecz tak naprawdę nie stać Cię na zrobienie czegokolwiek co mogłoby polepszyć Twe położenie. Jeśli z takim samym nastawieniem pojedziesz na urlop, nie masz co liczyć na poznanie kogokolwiek ciekawego. Wyjdź z marazmu, otwórz się na świat, a zobaczysz że świat otworzy się również na Ciebie.

Jesteś kobietą która wie czego chce i zazwyczaj to dostaje. Teraz chciałabyś nawiązać romans podczas urlopu i znowu poczuć się jak wtedy kiedy byłaś nastolatką. Twe życzenie się spełni, nawiążesz wakacyjny romans, który jednak skończy się po urlopie. Będzie więc to chwilowy czas zabawy dla Was, po którym już się ze sobą nie spotkacie.

Jaką kartę zobaczyła wróżka: Moc położenie normalne

Podczas urlopu nawiążesz romans z przystojnym mężczyzną, który najprawdopodobniej nie będzie pochodził z Polski. Będzie to ekscytująca przygoda, poznasz uczucia jakie do tej pory były Ci obce. Poznany mężczyzna będzie wrażliwy, jak również będzie znakomitym kochankiem. Spędzicie ze sobą niesamowite chwile, po skończonym urlopie dalej będziecie utrzymywać ze sobą kontakty. Możesz więc wyjeżdżać na urlop z dużymi nadziejami.

Wylosowałaś kartę namiętności. Możesz mówię jako wróżka (zobacz stronę wróżki) więc śmiało liczyć na nawiązanie podczas urlopu ognistego romansu. Spotkasz mężczyznę z którym będziesz wspaniale się porozumiewać. Będziecie również zgrani w łóżku. Tak więc urlop na który wyjeżdżasz okaże się być najlepszy ze wszystkich dotychczasowych. Przez długi czas będziesz miło go wspominać.

Rady wróżki na przyszłość

Uda Ci się nawiązać romans podczas urlopu, wiedz jednak, że jeśli przez to ktoś zostanie oszukany nie ujdzie Ci to na sucho. Jeżeli więc masz rodzinę, męża, chłopaka, i zdradzisz go podczas urlopu wszystko wyjdzie na jaw co spowoduje że Twój związek się rozpadnie. Jeżeli jednak jesteś wolna wyjeżdżaj na urlop i baw się dobrze.

Wchodzisz w znakomity dla siebie okres. Spotkasz podczas urlopu mężczyznę, z którym będzie Ci bardzo dobrze pod każdym względem. Jeśli ostatnio byłaś trochę smutna, narzekałaś na monotonię, wiedz że już niedługo się to zmieni. Tak więc nie martw się niczym i z uśmiechem na twarzy wyjeżdżaj na urlop korzystać z życia.

Informacje

Dodany: 2017-11-20
Kategoria: Wróżby

Tagi dla artykułu

horoskop chiński, szeptunka, wróżba, wróżba z kart tarota

Komentarze: 10


 • noavatar.png
  Kirk
  Dodany: 2017-11-24

  naprawdę klawym blog

 • noavatar.png
  Ivory
  Dodany: 2017-11-24

  dzięki zbytnio byczą hecę

 • noavatar.png
  Karan
  Dodany: 2017-11-24

  Konkretnie badające

 • noavatar.png
  Morgan
  Dodany: 2017-11-25

  ekstra umieszczasz

 • noavatar.png
  Ernestina
  Dodany: 2017-11-25

  no znakomita blog

 • noavatar.png
  Jarvis
  Dodany: 2017-11-25

  spoko postawione

 • noavatar.png
  Katherin
  Dodany: 2017-11-25

  pozdro gwoli dramatopisarza, przechodzisz artyzm:)

 • noavatar.png
  Cesar
  Dodany: 2017-11-25

  odlotowy wpisik

 • noavatar.png
  Milford
  Dodany: 2017-11-25

  żywisz dryg literacki

 • noavatar.png
  Karl
  Dodany: 2017-11-25

  spoko spłodzone

Copyright © 2017 Wróżka z twojego miasta