Czy warto wierzyć w to co mówią wróżki? - Zobacz ich wróżby!


Wróżba nr 1:Nie angażuj się.

Twój chłopak na razie jest beztroski, spontaniczny, nieliczący się z konsekwencjami. Lubi muzykę, alkohol, lekkie narkotyki i imprezy aż po świt. Żyje chwilą. Ma dobre intencje, lecz gorzej z realizacją zadań. Ciągle szuka czegoś nowego: przygód, rozrywki, ekstremalnych doświadczeń.Popełnia wciąż te same błędy. Ma wyobraźnię, lecz musisz go odpowiednio ukierunkować, aby wykorzystał ją do zaplanowania dla Was odpowiedniej przyszłości.Jeśli przejmiesz inicjatywę masz szansę zmienić jego zachowanie. Trzeba na to jednak trochę czasu.

Wróżba nr 2: Twoja przyszłość

Charakteryzuje człowieka fanatycznego, zablokowanego uczuciowo i – niejednokrotnie – niedostosowanego społecznie. Osoba ta nie dogaduje się z bliskimi, zwłaszcza z dziećmi. Ma mnóstwo nierealnych oczekiwań i nie umie skorzystać z pomocy. W najlepszym przypadku ta miłość skończy się separacją.

Twój chłopak jest obecnie bezsilny wobec rzeczywistości. Charakteryzuje go brak wiary w siebie. Nie rozpoznaje i nie rozumie motywów własnego postępowania. Trwoni talent. Nie rozwija zainteresowań. Bywa znerwicowany, płaczliwy. Musisz jakoś do niego dotrzeć. Jeśli Ci się to uda, on zmieni swe zachowanie. Postaraj się obudzić w nim wiarę w siebie. Kiedy przejdzie ciężki okres będzie Ci wdzięczny za okazaną pomoc. W ten sposób jeszcze bardziej umocnicie Wasz związek.

Wróżba nr 3: Charaktery

Partner jest mocny psychicznie, nie załamuje się byle czym, posiada silny charakter, lecz niestety, nie bywa też aniołem. Uparty, konfliktowy, często sama nie potrafisz zrozumieć o co mu chodzi. Nieraz wydaje Ci się że gotowy jest raczej umrzeć, niż dobrowolnie zmienić zdanie. Z czasem będzie jednak coraz lepiej. Obecnie spróbuj do niego dotrzeć dzięki spokojnym, rzeczowym argumentom. Jeśli Ci się to uda, macie szansa na szczęśliwy związek. Szczegóły wróżby znajdziesz na http://ezowymiar.pl/wrozka.html

Karta ta sugeruje, że obiekt Twoich uczuć jest osobą niewartą uwagi. Może i dostrzegasz jego wady – m.in. nieuczciwość, niewierność, przerost ambicji – ale coś Cię do niego ciągnie. Liczysz że się zmieni, niestety tacy ludzi jak on nie zmieniają się nigdy. Im dalej w las tym będzie gorzej, partner będzie żerował na Tobie psychicznie, w końcu nie będziesz umiała sił się mu przeciwstawić. Zakończ ten związek jak najszybciej. W innym wypadku będziesz mieć kłopoty.

>

Informacje

Dodany: 2017-11-22
Kategoria: Wróżby

Tagi dla artykułu

horoskop majów, wróżby, wróżka, wróżka internetowa

Komentarze: 8


 • noavatar.png
  Kaylene
  Dodany: 2017-11-24

  świetny blog wzorem także wpisik

 • noavatar.png
  Reginald
  Dodany: 2017-11-24

  interesujące

 • noavatar.png
  Isaura
  Dodany: 2017-11-25

  fajnie występujesz

 • noavatar.png
  Bret
  Dodany: 2017-11-25

  Emocjonująco postawione

 • noavatar.png
  Humberto
  Dodany: 2017-11-25

  dobry blog gdy zaś wpisik

 • noavatar.png
  Kris
  Dodany: 2017-11-25

  hehe owocne

 • noavatar.png
  Bebe
  Dodany: 2017-11-25

  Zajmująco skomponowane

 • noavatar.png
  Humberto
  Dodany: 2017-11-25

  wiesz zaciekawić toposem

Copyright © 2017 Wróżka z twojego miasta