Wróżby

foto

Czy warto wierzyć w to co mówią wróżki? - Zobacz ich wróżby!

Nie angażuj się. Jaką kartę zobaczyła wróżka w kartach tarota:a: Głupiec położenie normalne Twój chłopak na razie jest beztroski, spontaniczny, nieliczący się z konsekwencjami. Lubi muzykę, alkohol, lekkie narkotyki i imprezy aż po świt. Żyje chwilą. Ma dobre intencje, lecz gorzej z realizacją zadań. Ciągle szuka czegoś nowego: przygód, rozrywki, ekstremalnych doświadczeń. Popełnia wciąż te same.

Kategoria: Wróżby
Dodany: 2017-11-22
Komentarze: 8

Zobacz więcej ...

foto

Czy wybierać kartę tarota w czasie wizyty u wróżki?

Spotkasz podczas urlopu mężczyznę, z którym wejdziesz w długi romans utrzymujący się jeszcze długo po zakończeniu wakacji. Będzie Wam ze sobą bardzo dobrze i tylko od Was będzie potem zależało czy wyjdzie z Tego coś więcej. Tak więc możesz wyjeżdżać z dużymi nadziejami. Jaką kartę zobaczyła wróżka w kartach tarota:a: Wisielec położenie normalne Twe obecne podejście do życia jest raczej negatywne. W głębi duszy chciałabyś coś.

Kategoria: Wróżby
Dodany: 2017-11-20
Komentarze: 10

Zobacz więcej ...

foto

Jesienne wróżby miłosne

Umrze to co złe, to co nie pozwalało Ci rozwinąć skrzydeł w miłości, a zastąpi to nowa energia, dzięki której w końcu zacznie Ci się powodzić tak jak tego oczekujesz. Możesz liczyć ,iż w Twoim życiu pojawi się osoba, z którą nie tylko przeżyjesz wspaniałą przygodę, ale z którą stworzysz stały szczęśliwy związek. Poznasz nowe nieznane Ci wówczas uczucia,.

Kategoria: Wróżby
Dodany: 2017-10-15
Komentarze: 41

Zobacz więcej ...

Copyright © 2017 Wróżka z twojego miasta