To jakim jesteś kochankiem wynika z Twojego horoskopu. Tak twierdzą wróżki!


Musisz najzwyczajniej w świecie trafić na mężczyznę z którym będzie Ci doskonale. To pozwoli uwolnić Ci wszystkie pokłady Twej energii seksualnej, które są u Ciebie ogromne.

Często patrzysz z zazdrością na osoby opowiadające o swoim bujnym życiu seksualnym. Też bardzo chciałabyś takie mieć. Wydaje Ci się że już nie potrafisz być taka jak kiedyś. Jednak sama nie wiesz jak się mylisz. Już niedługo przekonasz się, że jesteś idealną kochanką, spotkasz kogoś przy kim poczujesz się znowu młoda. Będziesz miała dzięki temu więcej sił witalnych, i radość zastąpi smutek który jest obecnie na Twej twarzy.

Masz w sobie duże pokłady energii seksualnej, które tylko czekają na uwolnienie. Jednak aby to nastąpiło musisz trafić na odpowiedniego mężczyznę. Kiedy to się już stanie, nie będziesz mieć żadnych wątpliwości czy jesteś dobra w łóżku. Jesteś bardzo dobra, ale nie z byle kim.

Jako że ostatnio Twe życie seksualne nie układa się tak jakbyś sobie życzył, zaczynasz zastanawiać się jak to zmienić, czy w ogóle nadajesz się na kochanka. Już niedługo poznasz osobę, która sprawi że poczujesz się znowu jak za swoich najlepszych lat. Zakochacie się w sobie, dzięki czemu seks w Waszym związku przekroczy zwykłą sferę ziemską. Chociaż w tej chwili myślisz że jest to niemożliwe, już niedługo przekonasz się, że jesteś w błędzie.

Twoje dotychczasowe partnerki seksualne były naprawdę usatysfakcjonowane. Tak więc nie masz się co martwić o swoje możliwości seksualne. Jesteś dobrym kochankiem, i jeszcze nieraz to pokażesz. Dzięki wspaniałemu seksowi, wiele kobiet traciło i nadal będzie tracić dla Ciebie rozum.

Jesteś osobą uczuciową, która również przywiązuje dużą wagę do seksu, jako aktu zbliżającego dwoje zakochanych w sobie ludzi. Właśnie to sprawia że jesteś bardzo dobry w łóżku. Kobiety oczekują nie tylko samego seksu, ale również uczucia, które Ty im dajesz. W bliskim czasie po raz kolejny przekonasz się że jesteś idealnym kochankiem, a Twoja partnerka będzie w siódmym niebie.

To jakim jesteś kochankiem jest współzależne z tym czy zależy Ci na partnerce. Jeśli jesteś z kobietą, do której żywisz uczucia potrafisz sprawić że seks między Wami jest niesamowity, wręcz nie z tej ziemi. Dlatego jeśli nie masz stałej partnerki, poczekaj na nią, a zobaczysz ze będzie Wam ze sobą świetnie.

To i więcej znajdziesz na stronie wróżbiarstwo znanej wróżki Gauri.

Informacje

Dodany: 2017-12-02
Kategoria: wróżbiarstwo i tarot

Tagi dla artykułu

astrologia, horoskopy, karty cygańskie, wróżba z daty urodzenia, wróżbiarstwo

Copyright © 2017 Wróżka z twojego miasta