Czy wygram sprawę sądową?


Mam dla Ciebie pomyślne wieści- wyrok który zapadnie będzie dla Ciebie satysfakcjonujący. Tak więc możesz spać spokojnie i oczekiwać na to że w końcu skończą się Twoje problemy.

Wróżba od tarota: Słońce portal wróżbiarski położenie normalne

Bardzo przejmujesz się sprawą rozwodową. Pragniesz, żeby już było po wszystkim. Musisz jednak jeszcze trochę poczekać. Mimo wszystko będzie warto, gdyż wyrok zapadający będzie po Twojej myśli. Tak więc przestań się zamartwiać i śpij spokojnie.

Czy wygram sprawę sądową?

Wróżba od tarota: - Głupiec położenie normalne

Sprawy sądowe nie są dla nikogo miłe. Także i Ty bardzo mocno to wszystko przeżywasz. Boisz się że sprawy nie potoczą się po Twojej myśli. Jednak możesz spać spokojnie, pomimo że wszystko będzie się ciągnąć jeszcze przez jakiś czas w końcu zapadnie wyrok zgodny z Twoimi oczekiwaniami.

Wróżba od tarota:- Mag położenie normalne

Obawiasz się że sprawa sądowa, która jest w toku nie zakończy się dla Ciebie pomyślnie. Niestety ale Twe obawy są uzasadnione. Zapadający wyrok nie będzie Cię do końca zadowalał. Nie otrzymasz wszystkiego o co walczysz. Mimo wszystko głowa do góry- nie rozpamiętuj tego, tylko zajmij się budowaniem swej przyszłości.

Wróżba od tarota: Kapłanka- położenie normalne

Sprawa sądowa będzie ciągnąć się jeszcze przez jakiś czas. Stracisz przez nią wiele nerwów. Tak więc musisz przede wszystkim uzbroić się w cierpliwość. Wyrok, który zapadnie będzie dla Ciebie pomyślny, otrzymasz to o co walczysz. Patrz więc w przyszłość z optymizmem.

Wróżba od tarota: Cesarzowa- położenie normalne

Bardzo mocno przeżywasz to co obecnie dzieje się wokół Ciebie. Musisz jednak pamiętać o tym, aby nie ulegać emocjom oraz zachować trzeźwość umysłu. Taka postawa pozwoli Ci walczyć o swoje. W końcu zapadanie wyrok zgodny z Twoimi oczekiwaniami. Przygotuj się jednak ,że sprawa będzie kosztować Cię jeszcze wiele nerwów.

Wróżba od tarota: Cesarz położenie normalne

Przede wszystkim tocząca się sprawa sądowa będzie kosztować Cię sporo nerwów. Przygotuj się więc na ciężką batalię, oraz uzbrój w cierpliwość. Na szczęście koniec końców wszystko potoczy się po Twojej myśli. Dostaniesz to o co walczysz.

Wróżba od tarota: Kapłan – położenie normalne

Jesteś osobą emocjonalną, dlatego też bardzo przeżywasz obecną sprawę sądową. Pamiętaj jednak o tym, że w niektórych sytuacjach w życiu należy być twardą osobą. Tak też musisz zachowywać się teraz. Uwolnij w sobie pokłady energii i twardo walcz o swoje. Jeśli to zrobisz wszystko potoczy się tak jak tego oczekujesz.

Wróżba od tarota:- Kochankowie położenie normalne

Bardzo żałujesz że sprawa zakończyła się w sądzie. Na szczęście zakończy się ona po Twej myśli. Oczywiście stracisz przez to wiele nerwów, jednak pamiętaj że życie szykuje także dla Ciebie miłe niespodzianki.

Informacje

Dodany: 2017-11-08
Kategoria: Tarot

Tagi dla artykułu

karty anielskie, portal wróżbiarski, tarot, wróżba, wróżka

Copyright © 2017 Wróżka z twojego miasta